پلیس مکزیک 45 کیسه حاوی اعضای بدن «مطابق با ویژگی‌های» کارکنان مرکز تماس گمشده پیدا کردCNN

به گفته دفتر دادستانی ایالتی در Jalisco، چهل و پنج کیسه حاوی بقایای انسانی با مشخصات هفت نفر از کارکنان ناپدید شده مرکز تماس در دره ای در حومه گوادالاخارا کشف شده است.

دفتر دادستانی ایالت جالیسکو که در مورد این مرگ‌ها تحقیق می‌کند، گفت که اطلاعات اولیه‌ای دارد مبنی بر اینکه اعضای بدن «با ویژگی‌های فیزیکی برخی از جوانان گمشده کارمندان مرکز تماس مطابقت دارند».

هفت کارمند مرکز تماس بین 20 تا 22 مه در منطقه شهری گوادالاخارا در غرب مکزیک ناپدید شدند.

لوئیس خواکین مندز رویز، دادستان جالیسکو، گفت که آنها بقایای انسان را در داخل کیسه‌هایی پیدا کردند که در یک شیب بسیار تند پرتاب شده بودند.

کارشناسان پزشکی قانونی هنوز تعداد قربانیان و هویت آنها را مشخص نکرده اند.

مؤسسه علوم پزشکی قانونی Jalisco با خانواده مفقودان برای تعیین هویت بقایای انسانی کار می کند.

این کشور با اپیدمی ناپدید شدن با بیش از 100000 مکزیکی و مهاجر همچنان مفقود شده است.

آمارهای رسمی نشان می دهد که از سال 2018 بیش از 1500 جسد در ایالت جالیسکو پیدا شده است. به گفته دفتر دادستان ویژه افراد گمشده جالیسکو، در سال 2019 291 جسد، در سال 2020 544 جسد، در سال 2021 280 جسد و سال بعد 301 جسد کشف شد. تاکنون در سال 2023، 147 جسد پیدا شده است.

در ماه مارس، پس از ربوده شدن چهار آمریکایی در مکزیک که منجر به کشته شدن دو نفر از آنها شد، رئیس جمهور مکزیک آندرس مانوئل لوپز اوبرادور استدلال کرد که مکزیک کشوری امن تر از ایالات متحده است.

آدم ربایی و قاچاق انسان نیز در بخش هایی از مکزیک غیرعادی نیست، به ویژه در مناطق مرزی و نرخ کلی قتل در مکزیک در میان بالاترین ها در جهان است.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما