پوگاکار عنوان ایل لومباردیا را حفظ کرد زیرا نیبالی و والورده به کار خود پایان دادند

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

تادج پوگاکار روز شنبه تاج خود را در ایل لومباردیا حفظ کرد، زیرا وینچنزو نیبالی و آلخاندرو والورده، نمادهای دوچرخه سواری، هر دو به کار خود در آخرین مسابقه یادبود فصل پایان دادند.

پوگاکار سوار اسلوونیایی پس از دوی 253 کیلومتری بین برگامو و کومو در یک دوئل دو نفره به خط، انریک ماس را مهار کرد تا انتقام باخت اخیرش به اسپانیایی در گیرو دل امیلیا را بگیرد.

مایکل لاندا، سوارکار پیروز بحرین، پس از ناکامی در همگام شدن با زوج پیشتاز، که در یک فینال سرگرم کننده به شدت به دنبال یکدیگر رفتند، سکو را تکمیل کرد.

این برد هفتمین پیروزی مهم قهرمان دو دوره تور دو فرانس در فصل بود و کمپینی را که پوگاکار آن را «تقریباً عالی» توصیف کرد، پایان داد.

پوگاکار گفت: “بازگشت و تکرار پیروزی واقعاً شگفت‌انگیز است. کار تیمی امروز، نمی‌توانم بگویم چقدر از تیم سپاسگزارم – آنها کار شگفت‌انگیزی انجام دادند.”

“کشیدن آن برای آخرین مسابقه فصل شگفت انگیز است.”

برای نیبالی، یکی از تنها هفت سواری که هر سه گرند تور دوچرخه سواری را برنده شده و همچنین دو بار برنده ایل لومباردیا شده، هیچ پایان رویایی برای نیبالی وجود نداشت.

“کوسه مسینا” پس از سقوط از کنار راه در صعود Civiglo در پایان مسابقه در جایگاه 24 قرار گرفت.

والورده با کسب مقام ششم، بیش از یک دقیقه عقب تر از پوگاکار، دوران حرفه ای خود را به پایان رساند که یک تور بزرگ را به ارمغان آورد – وولتا اسپانا 2009 – و عناوین یک روزه از جمله قهرمانی جهان در سال 2018.

بازیکنان مورد علاقه مسابقه همگی از ماندن در پلوتن راضی بودند زیرا یک استراحت زودهنگام باعث شد 10 موتورسوار بیش از دو دقیقه جلوتر از گروه اصلی که به سمت 100 کیلومتر پایانی حرکت کنند.

این فاصله زمانی که سوارکاران به صعود 8.6 کیلومتری به مدونا دل گیسالو، یکی از چهار صعود در 60 کیلومتر پایانی مسابقه نزدیک شدند، بسته شد.

‘پشیمان نیست’

تیم پوگاکار امارات متحده عربی قوی‌ترین تیم بود و در جلو به سمت مدار سه صعود حرکت کرد که پلوتون را به فینال دیدنی کنار دریاچه در کومو برد.

پوگاکار چهار مرد داشت که برای اولین بار از سن فرمو دلا باتالیا و در سیویگلو، پایان یک صعود 4.2 کیلومتری که حداکثر شیب 14 درصدی داشت، برای او کار کردند.

به نظر می‌رسید که این صعود برای نیبالی انجام شد، او درست قبل از انفجار پوگاکار در حالی که 19 کیلومتر باقی مانده بود، شروع به سقوط کرد.

نیبالی رکابزن آستانه گفت: اساساً از مسابقه و ازدحام جمعیت لذت بردم، اما پاهایم تا جایی که می توانستند مرا بردند.

من در طول سال با احساساتم کنار آمدم… با کنار گذاشتن نتیجه امروز خوشحالم زیرا برای پیروزی در اینجا یا حتی عملکرد خوب باید واقعاً در بهترین حالت خود قرار بگیرید.

پشیمان نیستم، در تمام طول مسابقه از حضور جمعیت لذت بردم.

یوناس وینگگارد که امسال در تور دو فرانس پوگاکار را شکست داد نیز در مقابل حمله پوگاکار روح را از دست داد.

این سه نفر به سمت دومین و آخرین صعود به سن فرمو دلا باتالیا رفتند، جایی که پلوتون پشت سر گذاشته شد، و سپس ماس حمله کرد.

پوگاکار با پلوتون باقی ماند و در آخرین دوی سرعت تا خط پیروز شد و تسلط او بر دوچرخه سواری را تایید کرد.

(AFP)

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان