چاک شومر 15 میلیون دلار به کمپین دموکرات ها در مجلس سنا کمک می کند

واشنگتن – سناتور چاک شومر، رهبر اکثریت، قصد دارد 15 میلیون دلار از حساب کمپین انتخاباتی خود به ستاد انتخاباتی سنای دموکرات و همچنین به تعدادی از نامزدهای کلیدی حزب واریز کند.

تزریق پول نقد به عنوان آقای. شومر در انتخابات مجدد خود در نیویورک راحت به نظر می رسد. اکنون او منابع مالی خود را در هفته‌های پایانی کمپین‌های میان‌دوره‌ای به کار خواهد گرفت تا به او کمک کند تا به شغل خود به عنوان رهبر اکثریت ادامه دهد.

او گفت: «حفظ و رشد اکثریت دموکرات در سنا اولویت اصلی من است. شومر در بیانیه ای گفت.

دموکرات با آگاهی از این طرح ها، که اصرار داشت نامش فاش نشود، گفت: شومر 5 میلیون دلار مستقیماً به کمیته مبارزات انتخاباتی سناتورهای دموکرات برای عملیات مبارزاتی خود ارسال خواهد کرد. او همچنین 1 میلیون دلار به هر یک از دموکرات‌ها در رقابت‌های متعددی که برای شانس حزب برای حفظ اکثریتش حیاتی هستند، ارائه خواهد کرد.

سناتورهای رافائل وارنوک از جورجیا، مارک کلی از آریزونا، کاترین کورتز ماستو از نوادا و مگی حسن از نیوهمپشایر سناتورهای فعلی دریافت کننده این پول خواهند بود.

پنج کاندیدای دموکرات دیگر که تلاش می‌کنند تا از کرسی‌های جمهوری‌خواه خلع کنند یا کرسی‌های آزاد را به دست آورند – ماندلا بارنز در ویسکانسین، جان فترمن در پنسیلوانیا، چری بیزلی در کارولینای شمالی، نماینده تیم رایان در اوهایو و نماینده وال دمینگس در فلوریدا – هر کدام یک میلیون دلار دریافت خواهند کرد.

آقای. شومر هر کدام 500000 دلار به سناتورهای مایکل بنت از کلرادو و پتی موری از واشنگتن که با رقبای جمهوریخواه روبرو هستند کمک خواهد کرد.

سازمان مبارزات انتخاباتی جمهوری‌خواه سنا با چالش‌های پولی مواجه شده است و دموکرات‌ها با تلاش‌های قوی در شرایطی که در ابتدا به‌عنوان یک محیط سیاسی دشوار تلقی می‌شد که احتمالاً اکثریت را برای آنها تمام می‌کند، از کاندیداهای حزب جمهوری‌خواه سرکوب شده‌اند.

در آخرین گزارش مالی مبارزات انتخاباتی خود، در پایان ژوئن، آقای. شومر نزدیک به 38 میلیون دلار پول نقد برای پیشنهاد انتخاب مجدد خود در اختیار داشت که به او بالشتکی برای منحرف کردن پول از کمپین خود ارائه می کرد.

یک کمیته اقدام سیاسی وابسته به سناتور میچ مک‌کانل از کنتاکی، رهبر جمهوری‌خواهان، نیز سرمایه‌گذاری زیادی در رقابت‌های سنا کرده است و تلاش می‌کند کاستی‌های مالی برخی از کمپین‌های جمهوری‌خواه را جبران کند.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما