چگونه در 10 روز پهپاد سمپاش خود را شگفت‌انگیز کنید

Phantom 4 RTK مناطق هدف را اسکن و نقشه برداری می کند و شناسایی تمام جنبه های میدان را آسان تر می کند. در غیر این صورت، صبر کنید تا به اندازه کافی در مورد تمام جنبه های سمپاشی پهپادها مطلع شوید. پهپادها با ترکیب سمپاشی با جمع آوری بینش ضروری در مورد سلامت محصول و تولید نقشه های دقیق NDVI و RGBI، به طور فعال عملیات کشاورزی روزانه را بهینه می کنند. استفاده از پهپادها به طور پیوسته در تولید محصولات کشاورزی در دهه گذشته افزایش یافته است، اما اخیراً محققان شروع به بررسی این موضوع کرده اند که چگونه این فناوری می تواند کار انجام شده توسط سمپاش های زمینی را تکمیل کند. DIY بهترین راه برای شما است، ما متوجه شدیم که می‌توانید سمپاش و پهپاد گیاهی خود را در محدوده 5000 تا 7000 دلار بسازید.

جایگزینی سمپاش دیزلی با پهپاد برقی با باتری نیز باعث صرفه جویی در مصرف سوخت می شود. برای پرواز یک پهپاد سمپاش به چه مجوزی نیاز است؟ بله، پهپادهای سمپاش به چند دلیل دوربین دارند. من هیچ مشاوری را نمی شناسم که بیمه نامه قصور قانونی داشته باشد تا در صورت توصیه نادرست در مورد مقررات هوانوردی یا سایر قوانین مربوط به این حوزه، از شما محافظت کند. Headlee منطقه را با استفاده از SenseFly eBee SQ با دوربین چندطیفی Parrot Sequoia پرواز کرد و هکتارهای زیادی را بدون هیچ مشکلی پوشش داد. به طور سنتی، سمپاشی هوایی سموم دفع آفات با استفاده از هواپیماهای معمولی با بال ثابت یا هلیکوپترهای همراه با خلبان انجام می شود.

نحوه تدریس Sprayer Drone لایک حرفه

این مجوز باید توسط هر خلبان هواپیمای بدون سرنشین در ایالات متحده صرف نظر از اندازه هواپیمای بدون سرنشین دریافت شود. بسته به منطقه ای که کسب و کار پهپادهای کشاورزی را راه اندازی می کنید، می توانید این خدمات را در حداقل مساحت زمین از پیش تعیین شده بر اساس اندازه تیم، دفتر، حمل و نقل و هزینه سوخت محلی خود ارائه دهید. "با پهپادهای اسپری، ما یک مخزن و نازل به معادله اضافه کرده‌ایم که وزن را افزایش می‌دهد و همچنین هدف پهپاد را تغییر می‌دهد، بنابراین FAA قوانین متفاوتی در مورد کاربرد هوایی آفت‌کش‌ها دارد. برای پرواز بیشتر. ایمنی، رادارهای فعالی برای جلوگیری از هرگونه مانع در راه مانند خطوط برق، درختان، دیوارها یا حصارها نصب شده است. این رادار با دقت بالا سه رادار جهت دار را با یک رادار اجتناب از مانع ترکیب می کند، حساسیت را دو برابر می کند و درک موانع را تا حد زیادی بهبود می بخشد. و قابلیت های پرواز زمینی نصب سیستم را می توان در کمتر از سه دقیقه کامل کرد و ثابت می کند که همیشه برای کار پیش رو آماده است.

VoloDrone از 18 روتور با قطر کلی 9 تغذیه می کند.

بسته به زیرساخت برق محلی، باتری ها را می توان از 10 درصد در یک تا سه ساعت به طور کامل شارژ کرد. باتری قابل تعویض است تا زمان کمتری در زمان تعویض باتری یا پر کردن مخزن صرف شود. VoloDrone از 18 روتور با قطر کلی 9 تغذیه می کند. 2 متر، و دارای یک درایو کاملا الکتریکی با استفاده از باتری های لیتیوم یون قابل تعویض است. سنسورهای گیاهی در طیف گسترده ای از سبک ها با ویژگی هایی مانند اندازه گیری میزان نور خورشید، دمای محیط و دمای گیاه وجود دارند. این نکته مهمی است زیرا می‌توانید یک سمپاش پهپاد بخرید که می‌تواند بیش از 55 پوند پرواز کند، اما مجبور خواهید بود مقدار مایع موجود در مخازن خود را برای پهپاد و مایع با هم به کمتر از 55 پوند در هنگام برخاستن برای اسپری محدود کنید. لبه های میدان ها کشاورزان نمی توانند خودشان با هواپیما برای استفاده از قارچ کش استفاده کنند، اما می توانند با پهپاد سمپاش پرواز کنند. این استارت‌آپ آن را گامی به سوی توسعه یک هواپیمای مسافربری کوتاه مدت با آلایندگی صفر می‌داند.

حامل باری پلیکان الکتریکی خودران Pyka اقتباسی از هواپیمایی است که برای سمپاشی محصولات تولید کرده است. اما پس از موفقیت اولیه در سال 2021 در سمپاشی مزارع موز در کاستاریکا با هواپیمای Pyka's Pelican، نورچیا به فوربس می گوید که شرکت هایی که به دنبال یک پهپاد بزرگ حمل بار هستند شروع به ضربه زدن کردند. نورچیا می‌گوید هر کسی که در حمل بار با هواپیماهای الکتریکی خودران موفق باشد، احتمالاً برنده بازار مسافری نیز خواهد بود. هنگامی که در سال 2017 Pyka را در گاراژ Bay Area پدر و مادرش راه اندازی کرد، برنامه بازی ساخت یک سمپاش برقی خودران بود به عنوان پله ای به سوی جام مقدس که بسیاری از استارتاپ های هوانوردی به دنبال آن هستند: هواپیماهای مسافربری بدون آلایندگی، بدون خلبان. بسیاری دیگر از استارت‌آپ‌های هوانوردی بازار محموله را هدف گرفته‌اند، هم به عنوان گامی میانی به سمت هواپیماهای مسافربری و هم به عنوان یک هدف نهایی.

Xwing استارت‌آپ Fellow Area می‌خواهد هواپیماهای کوچک موجود مانند Cessna Caravan را برای حمل بار رباتیک کند. او می‌گوید این توقف محصول جانبی سرعت آهسته FAA در تهیه پیش‌نویس مقررات جدید مربوط به عملیات پهپادها است، که باعث شده است Pyka و سایر اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین منتظر چندین دفاتر FAA باشند تا بررسی کنند که آیا آنها را از قوانین موجود معاف کنند یا خیر. هواپیماهای معمولی توسعه دهندگان هواپیماهای برقی ممکن است از کندی FAA در تهیه پیش نویس مقررات جدید ناامید شده باشند، اما ریدل می گوید این آژانس نباید به دلیل صرف وقت برای ارزیابی خطرات مقصر باشد. در سال 2020 مراقب سمپاش های پهپاد باشید. در حالی که هنوز کار روی چشم انداز نظارتی و کیفیت کاربرد وجود دارد، پهپادهای اسپری قابلیت های منحصر به فردی را نسبت به هواپیماهای سرنشین دار و تجهیزات سم پاش زمینی ارائه می دهند. دیدن تظاهرات در سال 2020 غیرعادی نخواهد بود. اما بدانید، تحقیقات مداوم در مورد سمپاشی پهپادها در حال بررسی موضوعاتی از جمله رانش، کارایی کاربرد، و تنظیم مناسب سمپاش پهپاد با برچسب محصولات آفت کش است. با این حال، تصمیم نهایی در مورد استفاده یا عدم استفاده از پهپاد بسته به شرایط متفاوت است. برای عملکرد بدون دردسر، پهباد ضد آب است و پس از اتمام عملیات می توان آن را با آب شستشو داد.

پهپاد سمپاش کشاورزی PAG-12 دارای یک دوربین جدید با زاویه دید 123 درجه است که می تواند جلوی پهپاد را به وضوح بر روی کنترل از راه دور نمایش دهد و یک مرجع در زمان واقعی برای پرواز بدون مانع از راه دور در حین کار ارائه دهد. کلودیوس می‌گوید: «چیزهای زیادی وجود دارد که می‌توانید با دوربین مناسب و نرم‌افزار مناسب از یک پرواز هوایی جمع‌آوری کنید. برخلاف رقبای خود، مجهز به سنسور G، دوربین و چراغ های LED است. او می‌گوید: «این فقط یک پیشرفت بسیار منطقی است که از تجمع میلیون‌ها ساعت پرواز در فضای بار به سمت بالا رفتن در سطحی از خطر کلی به فضای حمل مسافر برسیم.» او می‌گوید: «ارائه بسته‌های تجارت الکترونیک در دو ساعت به جای ده ساعت، یک مزیت کوچک و افزایشی برای شاید یک میلیارد نفر است». Pelican Cargo دارای دو جفت ملخ ضد چرخش است که در جلو و پشت بال های آن نصب شده اند. T20 همچنین با یک دوربین FPV بلادرنگ و دو نورافکن ارائه می‌شود که حتی در شب نیز تصاویر زنده کاملی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این پهپاد دارای یک دوربین گیمبال است که برای گرفتن عکس در حین پرواز استفاده می شود و سپس از آن عکس ها برای نقشه برداری و نقشه برداری استفاده می شود. پهپاد کشاورزی همچنین می تواند ذرات دانه ای را با سیستم مخزن قابل تعویض پخش کند.

10 اضافی جالب ابزار برای Sprayer Drone

وقتی نوبت به برآوردن نیازهای کشاورزی مدرن می رسد، اندازه واقعا اهمیت دارد. پشتیبانی فنی برای کشاورزی، جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده‌ها در زمان واقعی فراهم می‌کند و می‌تواند توسعه کشاورزی سنتی را به شش روش تغییر دهد، از جمله تجزیه و تحلیل خاک، کاشت بذر، سم‌پاشی آفت‌کش‌ها، نظارت بر آبیاری زمین و ارزیابی سلامت. پهپادهای سمپاش هوا را به شیوه‌های جدید، ذاتاً کاربردی و تجاری‌سازی‌شده برای فعالیت‌ها و فرآیندهای کشاورزی مرتبط می‌سازند، استدلال اصلی مقاله چنین است. این امر بهره وری سمپاش پهپاد را بیش از دو برابر می کند و به 14 هکتار در ساعت می رساند. خرید یک دستگاه پاشش پهپاد کشاورزی می تواند بسیار گران باشد و هزینه آن 15000 دلار باشد (DJI پهپاد کشاورزی 15000 دلاری را اعلام می کند) یا بیشتر.

یک Sprayer Drone ایجاد کنید که بتوانید به آن افتخار کنید

چقدر می توانم برای یک برنامه سفارشی با پهپاد سمپاش هزینه کنم؟ سمپاش کوله پشتی یک غبار ریز از مایع را می فرستد و به کشاورز اجازه می دهد تا مقدار مناسبی از علف کش یا آفت کش را به یک مزرعه یا یک گیاه تکی بمالد. اغلب زمانی استفاده می شود که میزان و عمق حفاری مورد نیاز، حفاری با بیل را ناکارآمد کند. سطل را می توان با میله دندان نصب کرد که لودر جلویی برای انجام حفاری یا درجه بندی زمین مورد نیاز باشد. PAG-12 را می توان با یک سیستم پخش جامد پر کرد که 0.5-5 میلی متر از مواد دانه ای را پخش می کند.

4 توضیح چرا داشتن عالی Sprayer Drone آیا کافی

برای کاشت مستقیم با دانه 0. 5-5 میلی متر در اندازه ، سیستم پخش 2.0 70 برابر سریعتر از عملیات دستی انجام می دهد. صرف نظر از اندازه ، هواپیماهای بدون سرنشین کشاورزی در این محدوده سرعت کار می کنند تا به طور مؤثر در میدان اسپری کنند. این بستگی به این دارد که کدام کشور را در زمینه تجارت هواپیماهای بدون سرنشین کشاورزی خود یا جایی که به عنوان یک خلبان هواپیمای بدون سرنشین کشاورزی مشغول به کار هستید ، راه اندازی کنید. FAA Part 137 مجوز است که به یک خلبان هواپیمای بدون سرنشین اجازه می دهد تا مواد شیمیایی را از یک هواپیمای بدون سرنشین جدا کند. در زیر برخی از مشتری های من که گواهینامه های عملیاتی قسمت 137 را به دست آورده اند. اگر به معافیت ها به کمک من نیاز دارید ، قسمت 107 شب چشم پوشی ، که از طریق صدور گواهینامه اپراتور هواپیمای کشاورزی 137 ، لطفاً برای قیمت گذاری با من تماس بگیرید.

FAA قسمت 107 مجوز خلبان هواپیماهای بدون سرنشین است که توسط اداره حمل و نقل هوایی فدرال در ایالات متحده صادر شده است. بسیاری از افراد تبلیغاتی را انجام می دهند که می توانند خدمات اسپری هواپیمای بدون سرنشین را انجام دهند اما فقط بسیاری از آنها در واقع مصوبات نظارتی دارند. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات خدمات اسپری را در حداقل منطقه از پیش تعیین شده از زمین ارائه می دهند. مزیت اصلی سمپاشی پهپادها در کشاورزی صرفه جویی در زمان آنها از نظر منطقه ای است که می توانند با دقت و دقت پوشش دهند. با راه حل های جامع کشاورزی DJI، فعالیت در زمین های کشاورزی وسیع، باغ ها یا علفزارها بسیار ساده تر شده است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاهده انواع پهپاد سمپاش دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما