کارلوس آلکاراز به موفقیت در تورنمنت و رتبه اول جهانی چشم دوخته است. 1 نقطه بعد از بازگشت از مصدومیتCNN

کارلوس آلکاراز، ستاره تنیس اسپانیایی، جاه‌طلبی‌های بزرگی دارد – و یکی از آنها این است که بتواند از برخی از بزرگان بازی مانند نواک جوکوویچ و رافا نادال با کسب عناوین بلافاصله پس از بازگشت از مصدومیت الگوبرداری کند.

این بازیکن 19 ساله بیش از سه ماه در یک مسابقه رقابتی شرکت نکرد زیرا از آسیب های شکم و همسترینگ بهبود یافت، اما ماه گذشته با پیروزی در مسابقات آزاد آرژانتین در بوئنوس آیرس بازگشت.

فرم او همچنان چشمگیر به نظر می رسد و اکنون پس از شکست دادن فلیکس اوگر-آلیاسیمه کانادایی در روز پنجشنبه به نیمه نهایی ایندین ولز رسیده است.

من به بازیکنان بزرگ نگاه می کنم، [Novak] جوکوویچ یا رافا [Nadal]وقتی آنها از مصدومیت می آیند و احتمالاً درصد زیادی برای قهرمانی پس از مصدومیت در مسابقات دارند.” 2 روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

زمانی که مصدوم شدم، می‌دانید که در تمرین بودم، کمی به آنها نگاه کردم. آنها به من انگیزه دادند تا بعد از مصدومیت در اولین تورنمنت بازی خوبی انجام دهم.

وقتی بوئنوس آیرس را بردم غافلگیر شدم، اما در حال حاضر از این موضوع تعجب نمی کنم.

آلکاراز آخرین بار سال گذشته در مرحله یک چهارم نهایی اوپن آمریکا با جانیک سینر ایتالیایی دیدار کرد.

آلکاراز که تا کنون در این تورنمنت یک ست از دست نداده است، روز شنبه برای حضور در فینال ایندین ولز به مصاف جانیک سینر ایتالیایی می رود – حریفی که آخرین بار در یک چهارم نهایی اوپن آمریکا در راه کسب اولین عنوان گرند اسلم سال گذشته خود را شکست داد. .

اگر او دوباره ایتالیایی را شکست دهد، آلکاراز نه تنها شانس قهرمانی در ایندین ولز را خواهد داشت، بلکه یک برد تا بازپس گیری جایگاه شماره 1 جهان از جوکوویچ فاصله خواهد داشت.

در سن 19 سال و 214 روز، این بازیکن اسپانیایی در فصل گذشته جوان‌ترین شماره 1 پایان سال جهان شد و پس از قهرمانی صرب در مسابقات آزاد استرالیا، عنوان قهرمانی را به جوکوویچ واگذار کرد.

با این حال، آلکاراز فریب نمی خورد و فقط روی چیزی متمرکز شده است که نوید یک مسابقه دیدنی در برابر گناهکار با استعداد را می دهد.

او گفت: “برای حریف، تمرکز ذهنی و بدنی در کل مسابقه واقعا سخت است.”

این چیزی است که من بازی مقابل او را دوست دارم، این چیزی است که من را به حد نهایی می رساند.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما