کریخوانی درازبان انگلیس بری راگبا

این دروازه بان رقیب ایران در جام جهانی را برای تیم های مدعی این رقابت ها صدا زد.

جردن پیکفورد در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال انگلیس قبل از شروع جام جهانی قطر گفت: پس از حضور در نیمه نهایی جام جهانی 2018 و فینال یورو 2020 انتظارات ما بالا رفته و خواهیم داشت. با فشار بیشتر و انتظارات زیاد از هواداران به قطر می‌رویم. البته ما به موفقیت در قطر ایمان زیادی داریم.

او در گفت و گوی خود با «اسکای اسپورت» تاکید کرد که انتظارات زیادی برای جام جهانی روسیه وجود نداشت، اما اکنون انتظارات وجود دارد و نتیجه همه بازی ها حیاتی است. برای بازیکنان ما، ایمان حرف اول را می‌زند. ما می دانیم که چه می خواهیم. ما می خواهیم این کار را کامل کنیم و قهرمان شویم.

دروازه بان تیم ملی فوتبال انگلیس خاطرنشان کرد: برای قهرمان شدن باید بهترین تیم ها را شکست داد. شکی نیست که کار بسیار سختی خواهد بود اما معتقدیم در این تورنمنت تا جایی که بتوانیم پیش خواهیم رفت.

به گزارش رسانه های انگلیسی، ترکیب تیم ملی انگلیس برای حضور در جام جهانی روز پنجشنبه اعلام می شود و اولین دیدار شاگردان مقابل تیم ملی ایران خواهد بود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم