گوهر پنهان خرید بک لینک

این دریافت اعتبار، لینک سازی خارجی نامیده می شود. بک لینک ایرانی یا فارسی به چه بک لینکی گفته می شود؟ بک لینکها باید از سایتهایی با دامین آتوریتی بالا، پیجرنک بالا و محتوای با کیفیت برخوردار باشند. من دریافتم که به طور متوسط از هر 10 پاسخ دو پاسخ گرفته می شود. این لینکها که برخلاف لینک سازی داخلی، خارج از یک سایت قرار دانردو دو مقصد کاملا متفاوت با آدرسهای مختلف ، به روشهای گوناگونی صورت میگیرند. این سایت ها برای لینک دادن به وبسایت اصلی مورد استفاده قرار میگیرند و در نتیجه رتبه بندی آن ها را در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) افزایش می دهند. شاید به این فکر میکنید که با خرید بک لینک میتوانید به صدر نتایج جستجو برسید؛ اما دست نگه دارید! اگر کسی از وب سایت شما لینک بخرد، گوگل شما را به خاطر این کار جریمه میکند و در صورت جریمه شدن، رتبه شما در نتایج جستجو پایین میآید.

به طور مثال سایتی که در مورد بهترین پیج های اینستاگرامی در صنعت غذا مقاله ای نوشته و بیش از 20 لینک به صفحات مرتبط اینستاگرامی در مقاله 2 هزار کلمه ای خود داده است. این کافی است تا بتوانید از لینک های وب سایت خود از طریق پرندگان دیدن کنید. xseo.ir پکیج لینک سازی عملکرد آن به این شکل است – HARO هر روز برای شما ایمیل ارسال می کند و از نویسندگان صنعت شما سeriesال می کند. حتی اگر نامه پیگیری از نویسنده دریافت نکرده اید ، به انتشارات توجه داشته باشید تا ببینید آیا در نهایت نقل قول شما به قطعه تبدیل می شود یا خیر. ابتدا بیاین برخی از نکاتی که در SEO میتوان از اونها استفاده کرد، با هم مرور کنیم. برای اینکه بتوانید از مارک های دیگر از گالری عکس رایگان استفاده کنید ، این کمپین خلاقانه از LinkedIn: چهره واقعی فروش را بررسی کنید . اگر نشریات زیادی وجود دارد که به آن محتوا اشاره می کنند ، خود را یک گوهر واقعی می دانید. می توانید Siteliner را که اگر کمتر از 250 صفحه برای مرور دارید رایگان است یا Ahrefs را امتحان کنید که همچنین راهنمای نحوه استفاده از روش ایجاد لینک خراب را با استفاده از ابزار خود منتشر کرده است.

شما محتوای ستونی را میتوانید در کنار محتواهای معمول خود در فواصل زمانی معین به طور مداوم منتشر کنید. اگر در وب سایت مورد نظر شما لینک خرابی موجود باشد آن لینک برای شما به صورت هایلایت شده با رنگ قرمز نمایش داده خواهد شد و یک ارور (برای مثال ارور 404) در کنار متن انکر تکست آن ظاهر می­گردد. برای اولین بار ، می توانید تا 5000 پیوند بلاک به CSV صادر کنید و عنوان صفحه منبع ، URL و متن لنگر را مشاهده کنید. یک سری از این سایت ها کاملا زرد هستند و بک لینک هایی را به صورت انبوه می فروشند. الکس بیرکت ، مدیر ارشد بازاریابی رشد در HubSpot ، از این رویکرد با وبلاگ شخصی خود نیز استفاده می کند. از همه بهتر ، آنقدرها هم که فکر می کنید دشوار نیست. از این رو بررسی این لینکها و جلوگیری از ارجاعهای نامربوط و بی ارزش برای حفظ وضعیت سئوی سایت اهمیت زیادی دارد.  Th is art​icle has been do ne with the ​help ​of G᠎SA Con te nt Generat᠎or D emoversi​on᠎.

به همین دلیل است که میگوییم دریافت لینک خارجی از سایتهای مشابه کار برای شما بسیار عالیست! این موارد بیش از هر چیز به عملکرد SEO شما آسیب می رسانند. با تبدیل شدن به یک منبع معتبر ، همچنین آگاهی از نام تجاری خود را افزایش می دهید و ترافیک مراجعه به وب سایت خود را هدایت می کنید. فهرست هایی که باید در آنها قرار داشته باشید ، فهرست هایی است که افراد در واقع از آنها استفاده می کنند – مانند Google برای کسب و کار من ، Yelp و TripAdvisor. این یک سرویس رایگان است که منابع متخصص (مانند خود شما) را با وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران که به دنبال همکاران هستند ، متصل می کند. از تجربه من با HARO ، چاپ مقاله پس از ارسال پاسخ خود حدود چهار هفته طول می کشد. دلیل این که این تاکتیک به خوبی کار می کند این است که ارزش زیادی به مدیران وب اضافه می کند – به آنها کمک می کند خطایی را در وب سایت خود برطرف کنند و تجربه خوانندگانشان را بهبود می بخشد.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما