गॉगाय डो गॉट्रे भोग्य भोष फोष्टिली

این آهنگ توسط هوش مصنوعی با حضور The Weeknd و Drake ساخته شد و به طور گسترده در دنیای مجازی پخش شد و به سرعت در فضای مجازی منتشر شد.

روی گزارش زوم کنید، اگر اخیراً اخباری در مورد آهنگ جدید Drake و The Weeknd در فضای موسیقی شنیده اید، ممکن است تعجب کنید که بدانید کل آهنگ، از جمله متن آن، با هوش مصنوعی ساخته شده است. این آهنگ Heart On My Sleeve نام دارد و کاربری به نام Ghostwriter977 با استفاده از هوش مصنوعی و صدای قبلی دو خواننده ذکر شده آن را تولید کرده و سپس در تیک توک به اشتراک گذاشته است.

Heart on My Sleeve تنها در اکانت tiktok بیش از 8 میلیون بازدید داشته است و اگر بازنشر و توزیع آن در سایر بسترهای اینترنتی را در نظر بگیریم، میلیون ها بازدید دیگر را نیز به دست آورده است. به عنوان مثال، یک پست توییتری حاوی این آهنگ 18.9 میلیون بازدید داشته است.

این آهنگ با هوش مصنوعی و با همکاری Drake و The Weeknd ساخته شده است و شبیه نمونه های واقعی است و کیفیت عالی دارد. محبوبیت این قطعه به حدی افزایش یافته که در پلتفرم های موسیقی مانند Spotify و Apple Music نیز موجود است و البته صدها هزار بار استریم شده است.

به گفته ZDNet، آهنگ Heart on My Sleeve به دلیل ادعای حق چاپ از تمام پلتفرم های پخش موسیقی محبوب از جمله یوتیوب حذف شده است. گفته می شود شکایت در خصوص کپی رایت این آهنگ توسط گروه موسیقی یونیورسال (UMG) که با The Weeknd قرارداد دارد، ثبت شده است. بر اساس ایمیل های فاش شده، این شرکت به پلتفرم های پخش موسیقی اعلام کرد که آهنگ های تولید شده توسط هوش مصنوعی که از موسیقی دارای حق چاپ استفاده می کنند را مسدود خواهند کرد.

آهنگ Heart on My Sleeve در حال حاضر در بسیاری از اکانت های شبکه های اجتماعی از جمله Tiktok در حال پخش است و کاربران می توانند به آن گوش دهند. علاوه بر این، به نظر می رسد شکایات UMG هیچ تأثیری بر Ghostwriter977 نداشته است و او همچنان ویدیوهای مربوط به آهنگ ساخته شده توسط هوش مصنوعی را در حساب خود نمایش می دهد.

این کاربر حتی لینک خود را در قسمت بیو اکانت خود در اختیار کاربران قرار داده است تا در صورت ممنوعیت آهنگ در تیک توک باز هم بتوانند به آن گوش دهند. Ghostwriter977 در یکی از ویدیوهای خود می گوید: «من سال ها به عنوان یک نویسنده ناشناس کار کردم و سود واقعی به جیب شرکت های موسیقی سرازیر شد و من پولی دریافت نکردم. اما آینده اینجاست.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما