10 کتاب جدیدی که در این هفته توصیه می کنیم

کتاب‌های پیشنهادی ما در این هفته شامل خاطراتی از برادوی در دوران ایدز است که توسط یکی از بازیگران قدیمی «A Chorus Line» نوشته شده است که برادرش را بر اثر این بیماری از دست داده است، همراه با زندگی‌نامه فیلیس ویتلی شاعر برجسته، گزارشی روزنامه‌نگار از یک قتل-خودکشی که نور نگران کننده ای را بر سیستم مراقبت از خانواده آمریکا می افکند و یک فرو رفتن عمیق در وضعیت عمیق نقل قول-بی نقل قول. ما همچنین مجموعه شعر جدید مونیکا یون، «از از» و، در داستان، چند رمان عاشقانه را به همراه رمان‌های جدید الیزابت مک‌کنزی، رافائل فرومکین و النور کاتن، برنده بوکر، دوست داریم – که کتاب جدیدش، «بیرنام وود» است. در همان قطعه زمین نیوزیلند، یک قیامت میلیاردر را در برابر گروهی از جنگجویان محیط زیستی زمخت قرار می دهد. خواندن مبارک.

– گریگوری کاولز

در این رمان پر اکشن از برنده جایزه بوکر، جمعی از باغبانان فعال در زمینی که هر کدام برای مقاصد مختلف می‌خواهند با یک میلیاردر پیش‌ساز روز قیامت برخورد می‌کنند. میلیاردر تصمیم می گیرد از گروه حمایت کند، اما برخی از فعالان به انگیزه های پنهان مشکوک هستند.

Farrar، Straus & Giroux | 28 دلار


افراد موجود در این کتاب خنده دار تاریک شامل داستان نویسان، حقیقت گویان، مبارزان، افشاگران هستند. مانند بسیاری از ما، آنها با برقراری تماس تلفنی، ارسال پیامک به یک دوست، جستجوی چیزی آنلاین، ردپایی از خود در اتر دیجیتال به جا گذاشته اند. هاولی در مورد دولت امنیت ملی و کسانی که در آن گرفتار می شوند می نویسد – ادوارد اسنودن، چلسی منینگ و واقعیت وینر همگی در حساب پرچرب هاولی نقش دارند.

Knopf | 28 دلار


در سال 2018، یک خانواده هشت نفره از صخره ای به اقیانوس آرام سقوط کردند. بازرسان به این نتیجه رسیدند که جنیفر و سارا هارت، یک زوج سفیدپوست که شش کودک سیاه پوست را به فرزندی پذیرفته بودند، دست به قتل و خودکشی زده اند. این روایت دلخراش، انتقادی قدرتمند از سیستم مراقبت از خانواده است.

Farrar، Straus & Giroux | 28 دلار


این رمان عاشقانه مجلل رابطه پرشور فیلیپ دوم فرانسوی و ریچارد شیردل را بررسی می کند – داستان عشقی که ما در “شیر در زمستان” به آن اشاره می کنیم. خیانت و تراژدی در هر گوشه ای در کمین است، اما لحظاتی از زیبایی نفس گیر وجود دارد.

دل | شومیز، 17 دلار


در این عاشقانه ماوراء الطبیعه بین ال، از نوادگان خدای شفابخش چینی، و لوسین، یک مامور نیمه جن خوش‌تیپ، با انبوهی از زبان‌ها، اسطوره‌ها، مذاهب و جادو، شادی‌های زیادی وجود دارد تا لطافت عاطفی را متعادل کند. همچنین یکی از نادرهای ماوراء الطبیعه است که قهرمان قهرمانی را نشان می دهد که به جای قدرت گرفتن، از دست می دهد.

تاکیون | شومیز، 18.95 دلار


اگر تام ریپلی پاتریشیا هایسمیت با الیزابت هولمز در ترانوس متحد شود، ممکن است شبیه این حماسه کلاهبردار هنرمندانه باشد. دو پسر، یکی خجالتی و دیگری کاریزماتیک، همدیگر را در یک اردوگاه تابستانی اصلاحی پیدا می‌کنند و تا سیلیکون ولی به وعده‌های دروغین می‌پردازند.

سیمون و شوستر | 27.99 دلار


با توقف‌هایی در کالیفرنیا، تگزاس و یک فرورفتگی در حومه استرالیا، این رمان جاده‌ای بی‌نظیر، میک پنی، مادربزرگ سلطه‌جو و یک حسابدار بسیار پیچیده را دنبال می‌کند که در میان دیگران تلاش می‌کنند بیش از یک معمای عجیب و غریب خانوادگی را حل کنند.

پنگوئن پرس | 28 دلار


این بیوگرافی زیبا به طور متقن استدلال می کند که شاعر قرن هجدهم نه تنها برای ادبیات ماوراء اطلس که پس از زنده ماندن از گذرگاه میانی نوشت، درخشان بود. ویتلی همچنین یک متخصص زبان نئوکلاسیک با استعداد عالی بود.

Farrar، Straus & Giroux | 30 دلار


یون در چهارمین کتاب شعر خود، حمله‌ای شیک و بی‌باک به نژادپرستی آمریکایی، نگاهی آگاهانه به رابطه عشق و نفرت جامعه با آنچه که آن را «دیگری» می‌داند، می‌گرداند.

گرگ خاکستری | شومیز، 17 دلار


اولین بازی دلخراش بارکر، در مورد ساخت آن در برادوی، یک روایت شخصی برازنده را با تاریخ فرهنگی القا می کند، که در صحنه دهه 1970 تا 80 شهر نیویورک و همزمان با شیوع ایدز طراحی شده است.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما