tardebanner

از تور مسافرتی نهایت استفاده را ببرید – این 10 پیشنهاد را بخوانید

نیاز به تورها و فعالیت های قدرتمند در سراسر بخش ها قطع می شود. عقب نشینی شرکتی آرام جای خود را دارد، اما بازار قابل توجهی از مشاغل وجود دارد که به دنبال ایجاد عملکرد از طریق تجربیات مشترک هستند. ما خیلی خوش شانس بودیم که آن روز بالا رفتیم زیرا تمام تورهای قبل و بعد لغو شد. LPGA Tour چهارشنبه اعلام کرد که تایوان Swinging Skirts LPGA، مسابقاتی که برای 27 تا 30 اکتبر برنامه ریزی شده بود، برای سومین سال متوالی به دلیل محدودیت های سفر COVID-19 در آسیا لغو شد. من این اپراتور تور را هنگام بازدید از نیوپورت به شدت توصیه می کنم. Toto Tours که در شیکاگو نیز مستقر است، جایزه بهترین مجری تور دگرباشان جنسی را در جوایز سفر همجنس گرایان 2017 دریافت کرد.

همچنین اگر اپراتور تور تابلویی را برای شناسایی شرکت خود در غرفه اتوبوس بگذارد، به همان اندازه مفید خواهد بود، زیرا تورگردانان دیگری وجود دارند که همان تور را ارائه می دهند و از همان مکان حرکت می کنند. تور شگفت انگیز بود. ما همچنین تور Instragrammable به همراه تور اطراف جزیره پنانگ را رزرو کردیم. تور مورد علاقه ما تور جزیره با راهنمای تور ما کالو و عکاس سلام بود. ما سوارکاری، تور کامل جزیره را رزرو کردیم و سال با نایت را تجربه کردیم. هتل عالی برای شب. چیزی که ما بیش از همه در مورد سال بای نایت دوست داشتیم ملاقات با برونو و کارلوس بود و آنها به ما یاد می دادند که چگونه کیزومبا برقصیم. شما دوباره در ساعت 7.50 تماس گرفتید و به شما اطلاع دادید که به نقطه ملاقات مناسبی رسیده اید، اما خیلی دیر شده بود. خدمات مسیر سریع بسیار ارزشش را داشت زیرا وقتی به فرودگاه رسیدیم شلوغ بود اما در کمتر از 20 دقیقه از همه چیز عبور کردیم. ما از آنها برای حمل و نقل رفت و برگشت از فرودگاه به و از هتل خود در جورج تاون استفاده کردیم. ما از خدمات Fast Track و خدمات رفت و برگشت فرودگاه به Hideaway در Royalton استفاده کردیم و Randy و Taj در St. Lucia Travel and Tours فوق العاده بودند!

منتظر رزرو این تورها نباشید، تورهایی که قصد فروش دارند. یک تجربه عالی، یک سفر کروز یا کایاک سواری یک روزه از سیوارد به پارک ملی Kenai Fjords است که کشتی‌های کروز از آن بازدید نمی‌کنند. هر دو هلند و پرنسس انتخاب های خوبی برای خطوط کروز هستند، هر دو تجربه زیادی در آلاسکا دارند. تفاوت اصلی این خواهد بود که پرنسس از ویتیر و هلند از سیوارد خارج می شوند. شما معمولاً می دانید که هزینه سفر شما از قبل چقدر است و این مبلغ را قبل از حرکت پرداخت خواهید تور دبی نوروز – https://safaryaar.com/tour/dubai-nowruz – کرد. ما مجبور شدیم 40 پزو اضافی برای غواصی (؟) به خدمه بپردازیم. نیکول کرافت می‌گوید کودکان می‌توانند پارک وسیع را کاوش کنند و از جوجه‌ها، الاغ‌ها و سگ‌ها دیدن کنند، در حالی که بزرگسالان به اسپا در معدن سنگ آهک سابق می‌روند. هر دو تور خارج از انکوریج هستند و با هم برای 2 بزرگسال تقریباً 3200 دلار هزینه دارند، اگر توانایی مالی دارید، هر دو تور را به شدت توصیه می کنم. می توانید این موارد را به همراه اسناد مربوطه مانند اطلاعات سفر خود ارسال کنید.

باعث شد ما در این شرایط احساس کنیم که واقعاً ماشور هستیم. ما واقعاً سفرهای دریایی را دوست داریم که از سیوارد حرکت می کنند زیرا به خودی خود یک مقصد عالی است. برای ما، این یک راه عالی برای تجربه این مکان‌ها قبل از شروع به تنهایی بود. ممکن است واکسیناسیون‌هایی وجود داشته باشد که باید انجام دهید. برنامه‌ریزی کنید و کشف کنید که این واکسیناسیون‌ها چه هستند و پس از آن قرار ملاقات با پزشک خود را برنامه‌ریزی کنید. و اکنون این رویکرد را برای تورهای ایالات متحده به کار می‌گیرید؟

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما