FTC Probes بازار قدرت یکی از بزرگترین ارائه دهندگان بیهوشی کشور

واشنگتن- به گفته افراد آشنا، کمیسیون تجارت فدرال در حال بررسی یکی از بزرگترین ارائه دهندگان بیهوشی کشور، شرکای بیهوشی ایالات متحده، در مورد اینکه آیا این شرکت از طریق خرید در برخی از بازارهای منطقه ای قدرت زیادی کسب کرده است یا خیر.

USAP دارای 4500 ارائه دهنده بیهوشی در 9 ایالت از جمله تگزاس، کلرادو و فلوریدا است. این شرکت که در سال 2012 توسط شرکت سهام خصوصی ولز، کارسون، اندرسون و استو تأسیس شد، با خرید گروه‌های بیهوشی کوچک‌تر و تبدیل آنها به یک نهاد تلفیقی که قراردادهای بیمارستانی، صورت‌حساب، قراردادهای بیمه و سایر وظایف را مدیریت می‌کند، رشد کرده است.

تونی گود، سخنگوی USAP، تحقیقات FTC را تایید کرد و گفت که این یک تحقیق “نسبتا متداول” مربوط به رقابت در مراقبت های بهداشتی است.

به‌طور خاص، به نظر می‌رسد تمرکز FTC روی تاریخچه خرید USAP باشد. خوب گفت. ما در دهه گذشته با موفقیت رشد کرده‌ایم و به بیماران در چندین ایالت خدمات می‌دهیم و مراقبت‌های باکیفیت را به آنها ارائه می‌کنیم.»

او گفت که این شرکت با این تحقیق همکاری می کند و افزود که بررسی FTC بر روی “بی نظمی در صورتحساب یا مراقبت از بیمار” متمرکز نیست.

به گفته افراد آشنا، این تحقیقات که بیش از یک سال پیش آغاز شد، نمونه‌ای از بررسی دقیق‌تر دولت بر دخالت سهام خصوصی در صنعت مراقبت‌های بهداشتی تحت ریاست لینا خان، رئیس FTC است. خانم. خان از آنچه که تمرکز سهام خصوصی بر سود کوتاه مدت می نامد انتقاد کرده است، که به گفته او “می تواند مشوق اقداماتی باشد که ممکن است کیفیت مراقبت را کاهش دهد، هزینه های بیماران و پرداخت کنندگان را افزایش دهد و نتایج جذابی برای بیماران ایجاد کند.”

USAP با بیمه هایی مانند UnitedHealth Group مبارزه کرده است شرکت

بیش از نرخ های پرداخت آن دو سال پیش، این شرکت شبکه UnitedHealth را ترک کرد و از بیمه‌گر در دادگاه‌های ایالتی کلرادو و تگزاس شکایت کرد و مدعی شد که بیمه‌گر اقدامات غیرقانونی برای خروج از شبکه UnitedHealth و آسیب رساندن به روابط آن با بیمارستان‌ها و پزشکان انجام داده است. دو طرف بعداً به توافق رسیدند که USAP بخشی از شبکه UnitedHealth باشد و USAP از شکایت صرف نظر کرد. UnitedHealth در آن زمان گفت که USAP به دنبال پرداخت هایی بود که “تقریباً دو برابر میانگین نرخی است که ما به سایر گروه های بیهوشی پرداخت می کنیم.”

بر اساس تحقیقات لورن آدلر از USC-Brookings Schaeffer Initiative for Health، در سال 2019، USAP بزرگترین ارائه دهنده خدمات بیهوشی به ذینفعان مدیکر در بازارهای هیوستون و دنور بود. به گفته آقای USAP سپس حدود 35 درصد از بازار بیهوشی در تگزاس و 30 درصد در کلرادو را کنترل کرد. آدلر.

آقای. Good of USAP با این برآوردها مخالفت کرد اما از ارائه سهم بازار شرکت خودداری کرد.

شرکت‌های دارای سرمایه خصوصی، ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی تخصصی را به دست آورده‌اند، زیرا کار آنها اغلب با حجم بالا و با حاشیه بالا است، و گروه‌های کوچک‌تر را می‌توان برای تشکیل شبکه‌های بزرگ‌تری که اهرم بیشتری با بیمارستان‌ها و بیمه‌گران دارند، ترکیب کرد. به گفته ارائه دهنده داده IBISWorld، حاشیه سود صنعت بیهوشی در سال 2021 12.5 درصد تخمین زده شد که نسبت به 14 درصد قبل از همه گیری که باعث کاهش اعمال جراحی انتخابی شد، کمتر بود.

ارائه دهندگان دارای سهام خصوصی حدود 15 درصد از بازار بیهوشی مدیکر را در سطح ملی در سال 2019 نمایندگی کردند. آدلر گفت. به گفته محققان دانشگاه علوم و بهداشت اورگان، دانشگاه پنسیلوانیا و دانشگاه جان هاپکینز، بیهوشی رایج ترین نوع عمل پزشکی-تخصصی بود که توسط شرکت های سهامی خصوصی از سال 2013 تا 2016 به دست آمد.

افکار خود را به اشتراک بگذارید

آیا مشارکت سهام خصوصی در مراقبت های بهداشتی باید دلیلی برای نگرانی باشد؟ چرا و چرا نه؟ به گفتگوی زیر بپیوندید.

ولز کارسون، یک شرکت سهام خصوصی با دفاتر در نیویورک و سانفرانسیسکو، طبق افشای‌های نظارتی، تقریباً 15 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می‌کند و در شرکت‌های متمرکز بر فناوری و مراقبت‌های بهداشتی سرمایه‌گذاری می‌کند. ولز کارسون در سال 2013 به بیهوشی بزرگ هیوستون پیوست تا USAP را تشکیل دهد. صاحبان USAP همچنین شامل شرکت سهام خصوصی بوستون Berkshire Partners و صندوق ثروت مستقل سنگاپور GIC Pte هستند. Ltd. 1500 متخصص بیهوشی این شرکت نیز بخشی از این شرکت را در اختیار دارند.

Berkshire از اظهار نظر خودداری کرد و GIC به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

بر اساس مقاله ای که در ماه فوریه توسط محققان دانشگاه کلمبیا و کالج پزشکی ویل کورنل در مجله آمریکایی پزشکی منتشر شد، پس از اینکه امکانات مراقبت های بهداشتی سرپایی، از جمله بیمارستان ها، به روش های متعلق به شرکت های سهامی خصوصی تغییر یافت، قیمت های پرداخت شده برای بیهوشی 26 درصد افزایش یافت. اتحادیه.

به گفته امبار لا فورجیا، پروفسور کلمبیا و یکی از نویسندگان مقاله، از آنجایی که گروه‌های بیهوشی بزرگ با پشتوانه سهام خصوصی، سهم بیشتری از بازار را در یک منطقه به دست می‌آورند، در مذاکره با قیمت‌های بالاتر به موفقیت دست می‌یابند.

دکتر USAP در تگزاس حضور بسیار قوی دارد. لا فورجیا گفت. بنابراین هرچه امکانات بیشتری در تگزاس داشته باشند، بیشتر در مورد آن محیط مذاکره خاص با بیمه‌گران آنجا یاد می‌کنند و اهرم بیشتری به دست می‌آورند زیرا اکنون واقعاً می‌توانند بر شبکه تسلط پیدا کنند.»

آقای. گود گفت که بازار بیهوشی بسیار رقابتی است و بیمه‌گران می‌خواهند USAP در شبکه باشد زیرا مراقبت با کیفیت را ارائه می‌کند و نتایج خوبی برای بیماران دارد.

USAP و سایر شرکت‌های بزرگ پزشکی که تحت حمایت سهام خصوصی هستند، از جمله Envision Healthcare Corp. متعلق به KKR & Co.، و TeamHealth Holdings Inc.، متعلق به Blackstone شرکت،

قبلاً در مورد صورت‌حساب‌های پزشکی غافلگیرکننده یا صورت‌حساب‌های کلانی که بیماران پس از درمان توسط پزشکانی که خارج از شبکه با شرکت بیمه خود بودند، لابی می‌کردند. برخی از گروه‌های پزشک از صدور صورت‌حساب غافلگیرکننده به‌عنوان یک تاکتیک مذاکره استفاده کرده‌اند، به این امید که بیماران را به شکایت به کارفرمایان خود وادار کنند، که به نوبه خود بیمه‌گران را وادار می‌کنند تا نرخ‌های بازپرداختی را که ارائه‌دهندگان به دنبال آن هستند بپذیرند.

قانون بدون غافلگیری، که به دنبال محافظت از بیماران از دریافت صورت‌حساب‌های پزشکی قابل توجه در زمانی که ناخواسته توسط پزشک، آزمایشگاه یا سایر ارائه‌دهنده‌های خارج از شبکه تحت درمان قرار می‌گیرند، در دسامبر 2020 در کنگره به تصویب رسید. این قانون در ابتدای سال 2020 اجرایی شد. 2022.

USAP از صورت‌حساب غافلگیرکننده برای به دست آوردن اهرمی بر شرکت‌های بیمه استفاده نکرد. خوب گفت. او گفت که این شرکت بر روی قانون فدرال لابی کرد تا اطمینان حاصل کند که روند عادلانه ای برای حل و فصل اختلافات بین پزشکان و شرکت های بیمه ایجاد می کند.

لورا کوپر و میریام گاتفرید در این مقاله مشارکت داشتند.

به دیو مایکلز در [email protected] بنویسید

اصلاحات و تقویت
بر اساس مقاله ای که در ماه فوریه منتشر شد، پس از اینکه امکانات مراقبت های بهداشتی سرپایی به روش های متعلق به شرکت های سهامی خاص روی آوردند، بیمه ها هزینه بیشتری برای خدمات بیهوشی پرداخت کردند. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفته بود که مراکز مراقبت های بهداشتی سرپایی پرداخت کننده هستند. (تصحیح در 1 اکتبر)

حق چاپ ©2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما