Merrimack یک عنوان به دست آورد، اما مسابقات NCAA باید منتظر بماند

مینور، مهاجم 6 فوتی 8، پس از ثبت 19 امتیاز و 7 ریباند در این برد گفت: “هدف این است، قهرمانی دوباره و رفتن به مارس.” “من فقط ممنونم. ما نمی توانیم کنترل کنیم که امسال برویم یا نه، اما سال آینده می توانیم واجد شرایط باشیم. پس من فقط برکت دارم.”

یازده مدرسه، از جمله Merrimack، در حال حاضر در مرحله ای از انتقال به بخش I و تابع قانون انتقال چند دهه هستند. اما چرا یک تیم به اندازه کافی خوب نیست که در تورنمنت کنفرانس خود شرکت کند و در بزرگترین رویداد ورزش شرکت کند؟ سخنگوی NCAA در ایمیلی گفت که دلیل این قانون این است که به آن مدارس اجازه داده شود تا به استانداردهای بخش I برای امکانات، شرایط بورسیه تحصیلی و سایر جنبه های برنامه های ورزشی خود برسند.

“در ابتدا، اعضای NCAA در بخش I یک روند دو ساله را برای طبقه بندی مجدد ایجاد کردند، اما زمانی که تیم ها شروع به پرش کردند و نتوانستند عضویت بخش I را حفظ کنند، دو برابر شد، زیرا آنها خیلی زود این حرکت را انجام دادند و از نظر مالی نمی توانستند ادامه دهند.” مگان دورهام، سخنگو، گفت. هدف از این کار محافظت از دانشگاه‌ها در برابر هزینه‌های بیشتر از توانشان است.»

مربی مریماک، جو گالو، وریرز را به قهرمانی فصل عادی NEC در 2019-20 هدایت کرد، زمانی که آنها اولین تیمی بودند که در اولین فصل انتقال به بخش I عنوان کنفرانس را به دست آوردند. بهترین لیگ 64 درصد از بازی های کنفرانس فصل عادی خود. برد آنها بر فیرلی دیکینسون یازدهمین برد متوالی آنها بود و آنها می توانستند به این تعداد اضافه کنند اگر در مسابقات دعوت بسکتبال کالج که توسط NCAA اداره نمی شود بازی کنند، اما گالو گفت: “فکر می کنم کارمان تمام شده است.”

نیازی به گفتن نیست که گالو طرفدار جدی قانون گذار NCAA نیست.

گالو در مقدمه گفت: «امیدوارم به خاطر بچه‌ها به جلو برویم، کاری برای آن انجام شود، زیرا کاری که شما انجام می‌دهید به مدت چهار سال این است که کل حرفه یک بچه را از معادله خارج می‌کنید.» بازی عنوان کنفرانس شما اساساً به یک بچه می گویید: “شما نمی توانید در تمام دوران حرفه ای خود در فصل بعد رقابت کنید.”

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما