‘Salaam Rocky Bhai’: Dinesh Karthik با یاش بازیگر مشهور KGF ملاقات می کند، عکس را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد | اخبار کریکت

دینش کارتیک، بازیکن هندی و کریکت RCB با بازیگر یاش، که برای بازی در فیلم کانادایی KGF محبوبیت دارد، ملاقات کرد. Karthik این عکس را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود با عنوان: “Salaam Rocky Bhai” به اشتراک گذاشت. آهنگ تیتراژ “Salaam Rocky Bhai” همچنان در بین طرفداران این فیلم یک جنون است. KGF بسیاری از رکوردهای باکس آفیس را شکسته و یاش را در هند به یک نام آشنا تبدیل کرده است. قسمت دوم KGF در میان طرفداران موفقیت چشمگیری داشت زیرا نسخه هندی آن به تنهایی 509 کرور در گیشه جمع آوری کرد و به بزرگترین موفقیت سینمای هند در سال 2022 تبدیل شد. Karthik که قطعا فیلم را تماشا کرده است، نتوانست جلوی خود را بگیرد. از عکس گرفتن با این بازیگر که به تنهایی گیشه را شکست.

همچنین بخوانید قابل قبول نیست: دینش کارتیک به دلیل فرم ضعیف KL Rahul را مورد انتقاد قرار می دهد و به مدیریت تیم پیشنهاد می دهد که فقط 2 فرصت دیگر به او بدهد.

عکس دینش کارتیک با یاش را در زیر ببینید:

یاش به لطف موفقیت عظیمش مورد تقاضای مردمی است. با این حال، طبق گزارش ها، یاش پس از KGF 2 هیچ فیلم جدیدی امضا نکرده است. پیش از این گزارش شده بود که یاش ممکن است نقش راوانا را در رامایانا به کارگردانی نیتیش تیواری بازی کند. اما این گزارش‌ها توسط تیم او «گمان‌آمیز» خوانده شد. “با فرانچایز KGF، یاش نه تنها در سراسر کشور به یک نام آشنا تبدیل شد، بلکه فیلم های کانادایی را نیز در نقشه ملی قرار داد. با چنین تاثیری، ناگفته نماند که بسیاری از نام های بزرگ در سراسر صنعت مشتاق همکاری با او هستند. یک منبع نزدیک به یاش در India Today به نقل از یک منبع نزدیک به یاش گفت: حدس های زیادی وجود دارد که او احتمالات را به چند فیلمنامه محدود کرده است یا در حال برگزاری جلساتی برای بررسی نقش های خاص است.

از سوی دیگر، دینش کارتیک، بازیکن کریکت به زودی آماده سازی خود را برای شانزدهمین دوره لیگ برتر هند آغاز خواهد کرد. دینش برای RCB در IPL بازی می کند و به لطف فصل گذشته درخشان، توانست جایگاهی در تیم ملی پیدا کند. اما با ناکامی هند در کسب جام، او دوباره جایگاه خود را از دست داد و شانس بازگشت در 37 سالگی تقریباً وجود ندارد. دینش، با این حال، امیدوار است که به کار خوب خود با خفاش ادامه دهد، زمانی که او رنگ قرمز و طلای RCB را در IPL به دست آورد.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما