یک واقعیت شگفت انگیز در مورد طراحی پوسته وردپرس Uncovered

ترکیب Elementor و WordPress به شما این امکان را می دهد که بتوانید به صورت بصری سایت خود را ویرایش نمایید و در عمل یک ویرایشگر زنده به سایت وردپرسی شما اضافه می شود. این کار میتواند توسط پشتیبانان هاستینگ انجام شود اما در حالاتی ممکن است شما بتوانید از مدیریت هاست این کار را به صورت دستی انجام دهید. اما باید بدانیم که طراحی سایت آموزشی با قالب اختصاصی وردپرس می تواند مزیت رقابتی بسیار خوبی برای کسب و کار داشته باشد و روند رسیدن به موفقیت را تسریع کند. در این زمان یک روش دیگری نیز وجود دارد که در تسریع بخشیدن به زمان بارگذاری صفحات بسیار مؤثر است. هرچه اندازه سایت و تعداد بازدید کنندگان بیشتر شود ، نیاز به پهنای باند نیز افزایش می یابد. در سایتهای اختصاصی به دلیل اینکه کدنویسی از صفر تا صد انجام میشود، آمادهسازی زمانبر بوده و حتی ممکن است چندین ماه طول بکشد. به همین دلیل در این نوع سایتها قالب اختصاصی و امکانات ویژه مطابق با سلیقه مشتری طراحی میشود.

به همین دلیل توجه به سرعت بارگذاری سایت برای انتخاب بین طراحی سایت با وردپرس یا سیستم اختصاصی بسیار مهم است. اما به طور کلی قبل از انتخاب نحوه طراحی سایت، باید ۳ فاکتور اصلی و مهم را برای انتخاب بین طراحی سایت با وردپرس یا سیستم اختصاصی در نظر گرفت. به همین دلیل بخشهای مختلف سایت باید از صفر کدنویسی شوند. در صورتی سفارش طراحی سایت به SEOEDU دهید، نحوه کار با تمامی بخشهای مختلف سایت به کارفرما آموزش داده میشود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی ساخت صفحات وب ، داشتن یک سایت واکنش گرا (Responsive) که روی هر دستگاه هوشمندی به درستی نمایش داده شود کار سختی نیست . شما با استفاده از آن میتوانیند بدون بلد بودن حتی یک خط کدنویسی، یه امکان جدید به سایت وردپرسی اضافه کنید.

در حالت پیشفرض شما میتوانید به صورت نامتناهی رمز ورد خود را اشتباه بزنید اما این کار از لحاظ امنیتی طراحی قالب وردپرس اختصاصی مشکل دارد. با iThemes Builder، میتوانید طرحهای خود را برای قالب سایتهای وردپرسی به سرعت ایجاد کنید. اما برای کار با افزونه نیازی به دانش برنامهنویسی نیست. البته برای شخصیسازی سایت وردپرسی، تا حدی لازم است با دانش برنامهنویسی آشنا باشید. بسیاری از مقالات بر این اساس هستند که هر شخص حتی بدون دانش زیاد در زمینه طراحی سایت و به کمک وردپرس و قالبهای آماده آن میتواند یک سایت را طراحی کند. تقریبا بیش از ۶۵۰۰۰ پلاگین مختلف برای وردپرس وجود دارد که هرکدام امکانات ویژهای را به سایت اضافه میکنند. در جستجوهای اولیه توجهشان به سیستم مدیریت محتوای وردپرس جلب میشود. انتخاب روش طراحی سایت، بستگی به نیازهای کسبوکار شما دارد. این nameservers مشابه هاست شما هستند، اگر از nameservers آهسته استفاده می کنید، مرورگر کاربر، زمان بیشتری لازم دارد تا اطلاعات آی پی را دریافت کند، این بدان معنی است که بارگذاری وب سایت شما زمان بیشتری می برد. استفاده می شود. تمام این وب سایت هایی که نام برده شده از یک امکانات مشابه استفاده می کنند، بنابراین شما می توانید با قالب کافه و رستوران، برای تمامی وب سایت های تهیه غذا و حتی قهوه خانه ها استفاده کنید.

از جمله راهکارهای برطرف شدن مشکل ریدایرکت، آپدیت کردن لینک ها، پاک کردن کوکی ها که برای شناسایی کاربران از آن ها استفاده می شود و پاک کردن افزونه های ناسازگار می باشد. ساخت و اشتراک گذاری یک قالب و دیدن این امر که افراد دیگری در جامعه ی وردپرس از قالب شما برای سایتشان بهره می برند، حس خوبی در شما ایجاد خواهد کرد. در این مطلب برخی از مهمترین کدهای وردپرس در طراحی پوسته و همچنین کدهای مهم امنیتی وردپرس آموزش داده شوند. پس از ایمن سازی وب سایت، باید همواره نسخه وردپرس، افزونه ها، قالب و موارد جدید امنیتی را رعایت بفرمایید. افرادی که به دنبال بهترین قالب فروشگاهی وردپرس هستند میتوانند این قالب را طبق سلیقه خود سفارشی سازی کنند و رنگها، فونتها، پس زمینه و دیگر ویژگیهای آن را طبق دلخواه خود تنظیم کنند. بیایید ویژگیهای این دو نوع قالب را با یکدیگر مقایسه کنیم. در این دوره این دو زبان به شما آموزش داده نمیشود. در حالیکه در سایت وردپرس به دلیل نصب قالب و افزونههای متعدد، حجم قالب افزایش و سرعت بارگذاری سایت کند میشود.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما