سندبلاست به محض، سندبلاست دو بار: 3 دلیل چرا شما نباید سندبلاست The Third زمان

شیشه های مات که امروزه در دکوراسیون داخلی بسیار کاربرد دارد با نام سندبلاست شناخته می شود. این بروش بدون غبار یکی از روش های سند بلاست می باشد تفاوت عمده آن استفاده از آب می باشد که در خارج از ایران به واتر بلاست شناخته می باشد ولی در ایران به وتبلاست شهرت یافته است در این روش به دلیل ترکیب ساب و سیلیس با آب عملیات بدون گرد و غبار انجام می گردد. این محصول بدلیل سختی و چگالی بالا دارای سرعت و تمیزی سطح بیشتری نسبت به سایر مواد ساینده می باشد و بهترین جایگزین برای ساینده های متداول مانند سیلیس می باشد . در این روش، ذرات کربن دی اکسید جامد (شبیه ذرات برف) با فشار بالا به سطح مورد نظر اعمال میشوند.

Free photo salmon sandwiches with cream cheese and microgreen. canape with salmon. تجهیزاتی که در سندبلاست استفاده میشوند شامل چه مواردی هستند؟ سنگهایی را که برای استفاده طولانی مدت از آنها دچار تغییر در ظاهر و همینطور سایش میشوند را می توان به وسیله پرداختهای سندبلاست و شات بلاست مرمت کرد و آثاری از هوازدگی و غیره را از سطوح پاک نمود. این روش توسط دستگاه مخصوص به خود و انژکتور آب را با فشار زیاد درون شیلنگ خروجی مواد ساینده عبو ر میدهد و مواد ساینده را با تر کردن با فشار زیاد به بیرون هدایت می کند و موجب نبود گرد و غبار در طی انجام عملیات می شود مواد ساینده مختلفی در این روش قابل استفاده می باشد که بنا به نیاز از آنها بهره گرفته می شود . وت بلاست نمونه ای جدید از خدمات سندبلاست است که در این نوع خدمات بجای استفاده از مواد ساینده زبر و خشک مواد ساینده خیس مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به توضیحات فوق در مورد مسباره ، به یک جمع بندی و نتیجه کلی می رسیم که سرعت این محصول در انجام عملیات بالاتر از سیلیس است .که برای ما زمان انجام کار بسیار اهمیت دارد.

استارولیت در واقع ترکیب ماسههای درشت و ریز است که مقدار سیلیس آن بسیار کم است. سندبلاست یک روش موثر برای تمیز کردن سطوح است.سندبلاست به عنوان یک روش تمیز کردن ، بیش از صد سال است که به طور گسترده در صنایع مختلف از جمله کشتی سازی ، صنعت خودرو ، ریخته گری ، صنایع نفت و گاز ، صنایع آهن و فولاد و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.با استفاده از تکنیک سندبلاست ، روند تمیز کردن سطوح فلزی با سرعت و دقت بالایی انجام میشود. در حقیقت زمانی که استفاده از شیوههای تمیزکاری معمولی برای هدف مورد نظر پاسخگو نباشد و سایر متدهای تمیز کاری یا آماده سازی سطوح نیز با هزینههای هنگفتی همراه باشد انتخاب سندبلاست و بهره گرفتن از فشار هوای زیاد آن گزینه خوب و مناسبی خواهد بود.

Free photo delicious toast پس از اطمینان از ایمنی فردی و کاری در محیط سندبلاست، ساینده مناسب انتخاب شود و مخزن سندبلاست با این مواد پر گردد. این دستگاه نمونه های مختلفی دارد که برخی از آنها قابلیت تنظیم فشار را دارند به همین دلیل با اطلاع از مشخصات دقیق این دستگاه می توان به راحتی بهترین نمونه را متناسب با نیاز خود انتخاب کرد و تهیه نمود. همچنین سایز نازل باید با توجه به سایز شیلنگ و میزان فشار انتخاب سندبلاست شود. انجام هر کار تخصصی نیاز به رعایت اصول و استانداردهایی دارد تا آن کار و حرفه در نهایت کیفیت و ارزشمندی قرار دهد.از آنجا که سندبلاست نیز یک کار تخصصی می باشد رعایت اصول فنی در آن بسیار مهم می باشد توجه به سطحی که باید کار سندبلاست روی آن انجام شود و همچنین توجه به نوع ساینده از نکات مهم روش های سندبلاست می باشد.اما چطور می توان استانداردهای سطوح فلزی را شناسائی کنید؟

سایز گریت مسباره را پیش از خرید تعیین کنید که بصورت کلی مسباره در ۳ سایز اصلی ۰.۵ تا ۲ ، ۲تا۳ و مسباره زیر ۰.۵ یا شکری تقسیم می گردد . کارشناسان ما با در نظر گرفتن درجه تمیزی مورد نظر مشتریان عزیز ، گریت مسباره با سایز مناسب را به شما پیشنهاد می دهند. مشاوره های اجرای پروژه های ما به صورت کاملا رایگان بوده و از همین طریق می توانید استعلام قیمت پروژه های خود را از ما بگیرید و نسبت به اجرای پروژه ها اقدام نمایید.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما